Шестой школьный день

          

Праект "Суботні калейдаскоп"

развернуть

ПРАЕКТ

ПА АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

"СУБОТНІ КАЛЕЙДАСКОП"

 

АКТУАЛЬНАСЦЬ ПРАЕКТА

Сёння адной з важных задач, якія стаяць перад педагагічнымі калектывамі ўстаноў адукацыі, з'яўляецца арганізацыя выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень тыдня.

У гэты дзень вучням прапануюцца разнастайныя мерапрыемствы, накіраваныя на ўмацаванне іх фізічнага і псіхічнага здароўя, інтэлектуальнага развіцця і асобаснага станаўлення.

Задача забеспячэння эфектыўнага функцыянавання выхаваўчага працэсу ў суботні дзень з'яўляецца ў цяперашні час неад'емнай часткай дзейнасці адукацыйнай установы. Пытанні шостага дня знаходзяць адлюстраванне ў планаванні работы, сістэме кіраўніцкай дзейнасці.

 

ПАСТАНОЎКА ПРАБЛЕМЫ

Як паказвае практыка, ва ўстановах адукацыі, размешчаных у сельскай мясцовасці, выхаваўчая работа ў шосты школьны дзень мае пэўную спецыфіку, якая павінна ўлічвацца педагагічнымі калектывамі. Менш развітая ў параўнанні з горадам сацыякультурная інфраструктура вёскі (адсутнасць тэатраў, музеяў, канцэртных і выставачных залаў, недастатковае развіццё сеткі пазашкольных устаноў і інш.) абмяжоўвае спектр забаўляльнай дзейнасці вучняў і абумоўлівае спецыфіку выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень. Арганізацыя шостага школьнага дня павінна ўспрымацца педагагічным калектывам як складаны комплексны працэс, які закранае ўсіх удзельнікаў адукацыйнага працэсу, бо яго эфектыўнасць напрамую залежыць ад калегіяльнага падыходу ў пабудове мадэлі дзейнасці, выпрацоўцы індывідуальнай, спецыфічнай формулы суботы.

Пры стварэнні і рэалізацыі ўласнай мадэлі арганізацыі дзейнасці вучняў у шосты школьны дзень перад педагагічным калектывам школы стала пытанне: Якой павінна быць дзейнасць у школе з пункту гледжання яе дастатковасці для таго, каб кожны вучань мог знайсці сабе справу па душы? Бо не сакрэт: дзіцяці падабаецца тая справа, якая ў яго лепш атрымліваецца, бо да яго ёсць задаткі.

Таму наш праект «Суботні калейдаскоп» накіраваны на арганізацыю разнастайных відаў дзейнасці, каб кожнае дзіця мела як мага больш магчымасцей для развіцця, самасцвярджэння і самарэалізацыі.

 

   МЭТА ПРАЕКТА

 Арганізацыя дзейнасці ў шосты школьны дзень, накіраванай на развіццё асобы вучня, стварэнне ўмоў для праяўлення і ўзбагачэння яго ўнутраных сіл, схільнасцей, здольнасцей і інтарэсаў.

 

ЗАДАЧЫ ПРАЕКТА

  • Прыцягненне вучняў і бацькоў да арганізаваных форм вольнага часу ў межах адукацыйнай ўстановы.
  • Забеспячэнне эфектыўнасці прафілактыкі асацыяльных паводзін дзяцей і моладзі, правапарушэнняў і іншых негатыўных з'яў за кошт арганізацыі максімальнай занятасці вучняў.
  • Выхаванне здаровага ладу жыцця і творчых здольнасцей вучняў шляхам ўключэння ў спартыўную і творчую дзейнасць.

ФУНКЦЫІ ПРАЕКТА

Адукацыйная (забяспечвае навучанне, выхаванне і развіццё асобы ў вучэбна-выхаваўчым працэсе).

Інфармацыйная (прадугледжвае перадачу настаўнікам вучню максімальны аб’ём інфармацыі, з якой апошні бярэ столькі, сколькі можа і хоча засвоіць).

Арыентацыйная (садзейнічае фарміраванню сацыяльнай, цэласнай, прафесіянальнай арыентацыі падлетка ў вольны час).

Камунікатыўная (пашырае магчымасці, кола дзелавых і сяброўскіх зносін падлетка з аднагодкамі і дарослымі ў вольны час).

Сацыяльнай адаптацыі (забяспечвае механізмамі і спосабамі ўваходжання падлетка ў грамадства).

Комплексна-карэкцыйная (забяспечвае ўмовы для аптымальнага кроку наперад кожнага падлетка ў той ці іншай дзейнасці і ў агульным развіцці).

Рэалексацыйная (рэалізуе правы падлетка на адпачынак).

ТЭРМІН РЭАЛІЗАЦЫІ

      Верасень 2020 - чэрвень 2021 г.

 

ЧАКАЕМЫЯ ВЫНІКІ  ПРАЕКТА

 У ходзе рэалізацыі праекта вучні максімальна будуць задзейнічаны ў правядзенні мерапрыемстваў (+8%). Калейдаскоп мерапрыемстваў накіраваны на выхаванне здаровага ладу жыцця, экалагічнай культуры, на выхаванне грамадзянскасці і патрыятызму. Правільная арганізацыя вольнага часу вучняў не дапусціць здзяйсненняў правапарушэнняў. У правядзенні мерапрыемстваў максімальна будуць задзейнічаны бацькі,  вучні і педагогі школы.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

План мероприятий

развернуть

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

шостага школьнага дня

на  2020/2021 навучальны год

 

Дата

Назва мерапрыемства

Удзельнікі,

клас

Месца правядзення

Адказны настаўнік

05.09

З вытокаў пісьменнасці

2 – 9 кл.

каб. інф.тэхн.

Сухаверхая Н.М.

12.09

Дзень здароўя. Спартландыя “Хутчэй, вышэй, мацней”

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляц.

 

Ладыга С.П.

19.09

Пазнавальная гадзіна “Хто  такія акцябраты”

Гульнёва-пазнавальная праграма “Мы – піянеры”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Шульган Л.М.

5 – 8 кл.

каб. інф.тэхн.

Гушча Ю.А.

26.09

Да Міжнароднага Дня Міру. “Мір патрэбен усім”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Трушка В.В.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Корзун І.Р.

03.10

Дзень настаўніка “Прыміце нашы віншаванні”

1 – 11 кл.

каб.бел.мовы і літ.

Чырко Т.І.

10.10

Дзень здароўя.

 

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Трушка В.В.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Ладыга С.П.

17.10

Конкурс эрудытаў “Скарбы роднага краю”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Думанская Г.Р.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Ярмаш В.К.

24.10

Віртуальнае падарожжа “Беларусь мая, сінявокая”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Старык Г.М.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Сухаверхая Н.М.

31.10

Выстава творчых работ “Асенні калейдаскоп”

1 – 11 кл.

кл.кабінеты, калідор школы

Старык Г.М.

Корзун І.Р.

14.11

Дзень здароўя. Спартландыя “Вясёлыя старты”

1 – 4 кл.

спартыўная пляц.

Старык Г.М.

5 – 10 кл.

спартыўная пляц.

Ладыга С.П.

21.11

“Падарожжа ў Краіну эканоміі і беражлівасці”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Думанская Г.Р.

5 – 9 кл.

каб. інф.тэхн.

Ярмаш В.К.

28.11

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Шульган Л.М.

5 – 9 кл.

каб. інф.тэхн.

Прыгодзіч Т.А.

05.12

Гутарка “Усе людзі розныя, правы ва ўсіх аднолькавыя”

Групавыя калажы  “Я і мае правы”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Шульган Л.М.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Сухаверхая Н.М.

12.12

Дзень здароўя. Спартыўныя рухомыя гульні

1 – 4 кл.

спартыўная зала

Трушка В.В.

5 – 10 кл.

спартыўная зала

Ладыга С.П.

19.12

КТС “Прывітанне, Новы год!”(навагодняе афармленне класаў і калідора школы)

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Корзун І.Р.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Гушча Ю.А.

26.12

Віктарына “У свеце казак”

1 – 4 кл.

каб.пач.кл.

Думанская Г.Р.

5 – 9 кл.

каб. інф.тэхн.

Прыгодзіч Т.А.

09.01

Дзень здароўя.

2 – 8 кл.

спартыўная зала

Ладыга С.П.

16.01

Пазнавальная гадзіна «Агонь – сябар і вораг»

1 – 4 кл.

 

кл.каб. 2 кл.

Думанская Г.Р.

Кіналекторый «Як важна быць выратавальнікам»

5 – 8 кл.

каб. інф.тэхн.

Чырко Т.І.

23.01

Прэзентацыя “Захаваць прыроду – захаваць сябе”

1 – 4 кл.

кл.каб. 2 кл.

Старык Г.М.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Прыгодзіч Т.А.

30.01

Скарбніца беларускай навукі. “Віртуальнае падарожжа па Нацыянальнай бібліятэцы Беларусі”

1 – 4 кл.

кл.каб. 2 кл.

Шульган Л.М.

Вусны часопіс “Дасягненні беларускай навукі”

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Гушча Ю.А.

06.02

Гадзіна памяці. Дзень юнага героя-антыфашыста

1 – 4 кл.

 

кл.каб. 2 кл.

Думанская Г.Р.

Гадзіна памяці  “Афганістан: памяць і боль”

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Корзун І.Р.

13.02

Дзень здароўя.

 

1 – 4 кл.

спартыўная зала

Шульган Л.М.

5 – 10 кл.

спартыўная зала

Ладыга С.П.

20.02

Конкурсная праграма “Салют абаронцам Айчыны”. Да дня абаронцаў Айчыны

1 – 4 кл.

кл.каб. 2 кл.

Старык Г.М.

5 – 10 кл.

спартыўная зала

Ладыга С.П.

27.02

Урок здароўя “Краіна Здароўе”

1 – 4 кл.

кл.каб. 2 кл.

Трушко В.В.

Урок здароўя “Я супраць, або быць здаровым – модна”

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Прыгодзіч Т.А.

06.03

Конкурсная праграма “Вясенняя капель”. Да Міжнароднага Дня жанчын

1 – 4 кл.

кл.каб. 3 кл.

Трушко В.В.

5 – 10 кл.

каб.бел.мовы

Ярмаш В.К.

13.03

Дзень здароўя.

 

1 – 4 кл.

спартыўная зала

Думанская Г.Р.

5 – 9 кл.

спартыўная зала

Ладыга С.П.

20.03

Віртуальная экскурсія “Па памятных месцах Беларусі”

 

1 – 4 кл.

кл.каб. 2 кл.

Старык Г.М.

5 – 9 кл.

каб. інф.тэхн.

Гушча Ю.А.

27.03

Гульня “Адгадай мелодыю”

1 – 4 кл.

каб. інф.тэхн.

Шульган Л.М.

Гульня-падарожжа “Кніжкіны імяніны”

5 – 10 кл.

каб.руск.мовы

Прыгодзіч Т.А.

03.04

Да Дня яднання народаў Беларусі і Расіі. Віктарына “Дружба народаў”

1 – 4 кл.

кл.каб. 2 кл.

Трушко В.В.

Відэафільм “Дзве сястры”

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Корзун І.Р.

10.04

Дзень здароўя.

 

1 – 4 кл.

спартыўная зала

Старык Г.М.

5 – 10 кл.

спартыўная зала

Ладыга С.П.

17.04

Завочнае падарожжа ў свет прафесій  

1 – 4 кл.

кл.каб. 4 кл.

Шульган Л.М.

“Калейдаскоп незвычайных прафесій”

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Гушча Ю.А.

24.04

Экалагічная гадзіна “Горкі ўрок Чарнобыля”

1 – 4 кл.

кл.каб. 2 кл.

Думанская Г.Р.

5-10 кл.

каб. інф.тэхн.

Чырко Т.І.

08.05

Прэзентацыя «Дарогамі Перамогі»

1 – 4 кл.

кл.каб. 4 кл.

Шульган Л.М.

5 – 10 кл.

каб. інф.тэхн.

Корзун І.Р.

15.05

Дзень здароўя.

 

1 – 4 кл.

спарт. пляцоўка

Трушко В.В.

5 – 10 кл.

спарт. пляцоўка

Ладыга С.П.

22.05

Дзень піянерскага сяброўства

1 – 4 кл.

спарт. пляцоўка

Старык Г.М.

5 – 10 кл.

спарт. пляцоўка

Прыгодзіч Т.А.

29.05

Спартландыя “Канікулы. Канікулы”

1 – 4 кл.

спарт. пляцоўка

Думанская Г.Р.

5 – 10 кл.

спарт. пляцоўка

Ладыга С.П.

Час правядзення мерапрыемстваў: 9.00 - 9.45

 

свернуть

Объединения по интересам

развернуть

Расклад

 аб’яднанняў па інтарэсах

у шосты школьны дзень

на 2020/2021 навучальны год

Назва

Кіраўнік

Час

Месца

правядзення

 

Гурток “Юны выратавальнік”

Ладыга С.П.

 

10.00 – 10.45

10.55 – 11.40

 

спартыўная зала

Гурток “Маска”

Сухаверхая Н.М.

10.00 – 10.45

10.55 – 11.40

 

каб.гісторыі

свернуть

Психологическая гостиная

развернуть

ПЛАН РАБОТЫ

“Псіхалагічнай гасцёўні” ў шосты школьны дзень

на 2020/2021 навучальны год

 

Дата

Мерапрыемствы

Час правядзення

05.09.2020

Псіхалагічны занятак з элементамі АРТ-тэрапіі “Пазнай сябе” (10 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Чаго мы чакаем ад школы”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

12.09.2020

Кансультацыя для вучняў-выхаванцаў ДДСТ “Свет маёй сям’і”

 

Кансультацыя для бацькоў “Першы раз у першы клас”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

19.09.2020

Гульні на развіццё пазнаваўчых працэсаў і камунікатыўных навыкаў (1-4 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Перш, чым выхоўваць дзіця, - выхавай сябе”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

26.09.2020

Кансультацыя для вучняў  5-7 класаў “Сакрэты зносін”

 

Кансультацыя для бацькоў “Правілы паводзін у школе”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

03.10.2020

Гульні і практыкаванні з вучнямі па пераадоленню трывожнасці пры пераходзе ў сярэдняе звяно (5 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Камп’ютарная залежнасць”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

10.10.2020

Псіхалагічная гульня “Ці ўмееце вы разумна размяркоўваць час?” (8-9 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Дзіцячая лянота”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

17.10.2020

Гульні на развіццё пазнаваўчых працэсаў і камунікатыўных навыкаў (1-4 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Псіхалагічнае здароўе дзіцяці”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

24.10.2020

Групавыя развіваючыя заняткі  “Стань паспяховым” (10 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Прычыны дзіцячай непаслухмянасці”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

31.10.2020

 Псіхалагічны занятак “Уменне слухаць” (5 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Складнікі здаровага ладу жыцця”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

14.11.2020

Трэнінг “Я і мае эмоцыі” (7-8 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Прафілактыка стрэсу ў падлеткавым і раннім юнацкім узросце”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

21.11.2020

Занятак-разважанне “Кім быць?” (11 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Павышаная трывожнасць і страхі як фактар дэзадаптацыі дзіцяці”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

28.11.2020

Кансультацыя для вучняў “Умей сябе пераадолець” (9,11 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Благапрыемныя ўзаемаадносіны паміж дзецьмі і дарослымі –важнейшы фактар развіцця дзіцяці”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

05.12.2020

Трэнінг “Вучымся гаварыць “не” (7-8 кл)

Кансультацыя для бацькоў “У сям’і падлетак”

11.00-11.40

11.50-12.30

12.12.2020

Групавы занятак з элементамі трэнінга па развіццю творчай крэатыўнасці (адораныя вучні 9,10 кл)

Кансультацыя для бацькоў “Чаму мы размаўляем з дзецьмі на розных мовах?”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

19.12.2020

Праектыўны тэст “Павуцінне” (6-7 кл)

Кансультацыя для бацькоў “Што рабіць, калі дзіця саромеецца ў школе”

11.00-11.40

11.50-12.30

26.12.2020

Этычны занятак “Азбука этычных каштоўнасцей” (1-5 кл)

Кансультацыя для бацькоў “Як мы самі вучым дзяцей падманваць”

11.00-11.40

 

11.50-12.30

     

02.01.2021

Псіхалагічны занятак “Творчасць у маім жыцці” (5-7 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Дзіцячая адоранасць: шляхі развіцця здольнасцей малодшых школьнікаў”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

09.01.2021

Інтэрактыўная гульня “Ты і рызыка” (7,8 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Калі ён стане дарослым?..”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

16.01.2021

Трэнінгавыя практыкаванні “Знатакі пачуццяў” (5-6 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Аб’ектыўныя і суб’ектыўныя прычыны ўзнікнення канфліктаў у сям’і”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

23.01.2021

Інтэрактыўная гульня “Тлумачу – разумей!” (1-4 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “”Асацыяльныя паводзіны бацькоў і развіццё асобы дзіцяці”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

30.01.2021

Псіхалагічнае тэсціраванне “Хто мы ў гэтым свеце?” (7-8 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў дзяцей АПФР “”Псіхалагічныя асаблівасці вучняў з цяжкасцямі ў навучанні, абумоўленымі затрымкай псіхічнага развіцця”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

06.02.2021

Псіхалагічны занятак з элементамі трэнінга “Эмацыянальныя загадкі” (1-4 кл)

Кансультацыя для бацькоў “Як дапамагчы дзіцяці зняць унутранае напружанне. Знаёмства з элементамі псіхадыягностыкі”

11.00-11.40

 

11.50-12.30

13.02.2021

Гульня “Экзамен” (8,9 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Прычыны агрэсіўных паводзін”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

20.02.2021

Адкрытая размова “Адзінота – адна з прычын жыццёвых цяжкасцей” (5-7 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Адораныя дзеці, якія яны?”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

27.02.2021

Інтэрактыўная гульня “Неабітаемы востраў” (7-8 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Вучэбная дзейнасць і развіццё пазнаваўчых працэсаў”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

06.03.2021

Развіваючая гульня “Я выбіраю прафесію”

(8,9  кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Выхаваўчы патэнцыял сям’і”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

13.03.2021

Псіхалагічны занятак “Свет прафесій” (5-7 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Як дапамагчы дзіцяці ў выбары прафесіі”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

20.03.2021

Трэнігавы прафарыентацыйны занятак (9-10 кл; група 10-15 чалавек)

 

Кансультацыя для бацькоў “Педагагічны дыялог у сям’і”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

27.03.2021

Трэнігавы прафарыентацыйны занятак (9-10 кл; група 10-15 чалавек)

 

Кансультацыя для бацькоў “Стратэгіі сямейнага выхавання, якія вядуць да канфліктаў”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

03.04.2021

Тэматычны адукацыйны курс (ТАК) “Я ў грамадстве”. Занятак 1. “Я і свет вакол мяне” (6-8 кл; група 10-15 чалавек)

 

Кансультацыя для бацькоў “Характаралагічныя недахопы ў дзяцей і падлеткаў”

 

 

 

11.00-11.40

 

 

 

11.50-12.30

10.04.2021

ТАК. Занятак 2. “Эфектыўныя зносіны” (6-8 кл; група 10-15 чалавек)

Кансультацыя для бацькоў”Неблаганадзейныя псіхасацыяльныя фактары як прычыны развіцця акцэнтуацый асобы”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

17.04.2021

ТАК. Занятак 3. “Канфлікты ў маім жыцці”  (6-8 кл; група 10-15 чалавек)

 

Кансультацыя для бацькоў “Рэкамендацыі дарослым па прафілактыцы камп’ютэрнай залежнасці падлеткаў”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

24.04.2021

ТАК. Занятак 4. “Мае правы і абавязкі ў самастойным жыцці”  (6-8 кл; група 10-15 чалавек)

 

Кансультацыя для бацькоў “Псіхагігіена выхавання”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

08.05.2021

Тэсціраванне “Ці лёгка вам адказацца ад дрэннай прывычкі?” (4-5 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Як пачынаць размову з дзецьмі пра наркотыкі і ў якой форме?”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

15.05.2021

Тэсціраванне для вызначэння камп’ютэрнай залежнасці (4-6 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў “Што рабіць, калі дзіця прыйшло дамоў пад уздзеяннем наркотыкаў ці алкаголю?”

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

22.05.2021

Урок прававой асветы “Правапарушэнні і юрыдычная адказнасць” (7-8 кл)

 

Кансультацыя для бацькоў”Дапамога бацькоў пры падрыхтоўцы да экзаменаў і тэсціравання” (бацькі 9 і 11 кл)

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

29.05.2021

Інтэрактыўная гульня “Канікулы – гэта здорава!” (5-8 кл)

 

Круглы стол-акварыум “Усё пачынаецца з дзяцінства” (для выхавацеляў дзіцячага сада і настаўнікаў 1-4 класаў)

11.00-11.40

 

 

11.50-12.30

Кансультацыі бацькоў па запытах праводзяцца  з 9.00 да 10.00

Педагог-псіхолаг                                                            І. Р. Корзун

 

 

свернуть

Графік кансультацый настаўнікаў-прадметнікаў

развернуть

Графік кансультацый настаўнікаў-прадметнікаў

па вучэбных прадметах

на суботу 2020/2021 навучальнага года

 

Вучэбны прадмет

Дата

правядзення

Клас

 

Настаўнік

Месца

правядзення

 

Беларуская мова

19.09

8

Гушча Ю.А.

вучэбны кабінет

8 класа

Матэматыка

26.09

3

Трушко В.В.

вучэбны кабінет

3 класа

Нямецкая мова

17.10

10

Ярмаш В.К.

вучэбны кабінет

10 класа

Беларуская мова

24.10

1

Старык Г.М.

вучэбны кабінет

1 класа

Геаграфія

14.11

10

Думанскі А.Я.

вучэбны кабінет

10 класа

Матэматыка

21.11

2

Думанская Г.Р.

вучэбны кабінет

2 класа

Матэматыка

28.11

4

Шульган Л.М.

вучэбны кабінет

4 класа

Руская мова

19.12

5

Корзун І.Р.

вучэбны кабінет

5 класа

Хімія

16.01

8

Чырко Т.І.

вучэбны каб. 8 класа

Руская мова

23.01

6

Прыгодзіч Т.А.

вучэбны каб. 6 класа

Беларуская літаратура

23.01

1

Старык Г.М.

вучэбны каб. 1 класа

Беларуская мова

30.01.

4

Шульган Л.М.

вучэбны каб. 4 класа

Беларуская мова

30.01

9

Гушча Ю.А.

вучэбны каб. 9 класа

Руская мова

06.02

2

Думанская Г.Р.

вучэбны каб. 2 класа

Руская мова

06.02

10

Корзун І.Р.

вучэбны каб. 10 кл.

Матэматыка

20.02

1

Старык Г.М.

вучэбны каб. 1 класа

Беларуская літаратура

27.02

3

Трушко В.В.

вучэбны каб. 3 класа

Руская мова

27.02

7

Прыгодзіч Т.А.

вучэбны каб. 7 класа

Беларуская літаратура

20.03

8

Гушча Ю.А.

вучэбны каб. 8 класа

Матэматыка

27.03

4

Шульган Л.М.

вучэбны каб. 4 класа

Руская мова

27.03

9

Прыгодзіч Т.А.

вучэбны каб. 9 класа

Фізічная культ. і здар.

03.04

5-9

Ладыга С.П.

спартыўная зала

Матэматыка

10.04

9

Калесніковіч У.І.

вучэбны каб. 9 класа

Беларуская літаратура

17.04

4

Шульган Л.М.

вучэбны каб. 4 класа

Беларуская мова

17.04

9

Гушча Ю.А.

вучэбны каб. 9 класа

Руская літаратура

24.04

2

Думанская Г.Р.

вучэбны каб. 2 класа

Біялогія

24.04

7

Чырко Т.І.

вучэбны каб. 7 класа

Руская літарат.

15.05

3

Трушко В.В.

вучэбны каб. 3 класа

Беларуская літ.

22.05

1

Старык Г.М.

вучэбны каб.1 класа

 

Час правядзення кансультацый: 10.00 - 11.00

свернуть